В 1983 был осуждён по статье 141 ч.2 украинской ССР. Что это за статья?

В 1983 был осуждён по статье 141 ч.2 украинской сср. Что это за статья?
Лучший ответ

Юлия, это ч. 2 ст. 141 УК УССР о грабеже с квалифицирующими признаками.

Стаття 141. Грабіж

Відкрите викрадення індивідуального майна громадян (грабіж) -

карається позбавленням волі на строк до п'яти років або виправними роботами на строк від одного року до двох років.

Грабіж, поєднаний з насильством, що не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, а так само грабіж, що завдав значної шкоди потерпілому або вчинений за попереднім зговором групою осіб чи повторно, -

карається позбавленням волі на строк до восьми років з конфіскацією майна або без конфіскації.

Грабіж з проникненням у житло -

карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна або без конфіскації.

Грабіж, вчинений особливо небезпечним рецидивістом, -

карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

[/i]

То есть: [i]Грабеж, соединенный с насилием, не опасным для жизни или здоровья потерпевшего, или с угрозой применения такого насилия, а равно грабеж, который нанес значительный ущерб потерпевшему или совершенный по предварительному сговору группой лиц или повторно,

Спасибо за грамотный ответ!

Добрый день! Юлия, согласно Уголовного кодекса Украинской ССР, 1960 года, статья 141 ч.2 УК предусматривала уголовную ответственность за присвоение личного имущества человека, ограбление.

Всего Вам доброго!

спасибо