Чи буде час роботи без права керування враховуватися до педагогічного стажу?
Працюючи майстром виробничого навчання по професії тракторист-машиніст, був позбавлений права керування транспортними засобами сроком на 2 роки, про що здійснено запис до трудової книжки, але продовжував працювати на даній посаді, виконуючи теоретичну та виховну роботу. Чи буде цей час враховуватися до педагогічного стажу? Дякую!
Лучший ответ
Обжаловать решения Пенсионного фонда можно в судебном порядке!!!