Вплив роботи фельдшером на 0,5 ставки на медичний стаж та обсяг спеціального стажу
Працюю фельдшером на стації швидкої медичної допомоги. На даний момент стаж роботи 24 роки. 25 років безперервного медичного стажу виповнюється 31 березня 2016 року, але з них 1,5 роки роботи на 0,5 ставки (період звільнення зі станції швидкої допомоги відсутній). Паралельно в цей період я працювала ще на 0,5 ставки не за посадою (разом з двох робіт страхові внески відраховувалися більше мінімального розміру).
Підкажіть, будь-ласка, чи впливає робота фельдшером на 0,5 ставки за основним місцем роботи на медичний стаж? Якщо я працювала на 0,5 ставки 1,5 роки - скільки я маю за цей період спеціального медичного стажу?