Написали смс що приіде виіздна комісія бистро займу до дому. Підскажіть чи мають вони на це право.

Написали смс що приіде виіздна комісія бистрозайму додому. Підскажіть чи мають вони на це право.
Лучший ответ

Доброго дня! Вони не мають на це право, вчинюють безпідставні погрози.

Тільки державний виконавець зможе за рішенням суду проникнути у житло, якщо буде рішення суду про стягнення коштів, у разі примусового виконання рішення суду.

Конституція України

Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.

Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.

Дякую.

Добрый день, Ирина! Не имеют они такого права, ни посещать, ни описывать ваше имущество. Такое право есть только у исполнителей, да и только тогда, когда судом вынесено решение или приказ и они вступили в законную силу. Исполнять решение суда-это обязанность исполнителя. Вас просто запугивают. Если начную доставать звонками, то можете написать заявление в полицию по факту вымогательства.