Трудности и сроки получения эмансипации несовершеннолетних в 16 лет при отсутствии согласия родителей
Трудности нужно решать по мере их возникновения, а не выдумывать, может быть все, что угодно. Имеет значение почему мама не дает согласие, и для чего Вам это нужно, и чем это подтверждается, какими доказательствами. Пару месяцев займет, а может и на дольше затянуться судебный процесс.
Стаття 35 ЦКУ Надання повної цивільної дієздатності2. Надання повної цивільної дієздатності провадиться за рішенням органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи за письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника, а у разі відсутності такої згоди повна цивільна дієздатність може бути надана за рішенням суду.