Столкновение на турнике - ребенок получил серьезную травму, воспитатели обвиняют друг друга
Наталия, Вы уже все сделали, ещё жалобу напишите заведующей дошкольного учреждения и в управление образования, ответственность за детей несет воспитатель и администрация садика, Вы не отвечаете за ребенка. Пока он в садике.
Стаття 1178. ЦКУ Відшкодування шкоди, завданої малолітньою особою2. Якщо малолітня особа завдала шкоди під час перебування під наглядом навчального закладу, закладу охорони здоров'я чи іншого закладу, що зобов'язаний здійснювати нагляд за нею, а також під наглядом особи, яка здійснює нагляд за малолітньою особою на підставі договору, ці заклади та особа зобов'язані відшкодувати шкоду, якщо вони не доведуть, що шкоди було завдано не з їхньої вини.