Діяння фінансового директора - борг на новій пошті та відмова від його сплати
Доброго дня мене таке питаня я приватний підприємець на фірмі і дав довіреність фінансовому директору і вин користувався моїм пп на новій пошті поки я закордоном і там набігла велика сума боргу яку він нехоче сплатити хоча обіцяв що буде все добре що в такому випатку робити.
Доброго дня! Попередить особу, на яку ви оформили дов 1 рен 1 сть, що сво 1 ми д 1 ями вона нанесла вам шкоду. Якщо в 1 н не в 1 дшкодуэ суму збитку, ви будете вимушен 1 звернутися до суду. Ваша справа маэ р 1 шення, не сумуйте. Звернитися за допомогою до спец 1 алист 1 в.