Я сирота хочу стати на квартирний облік,мене цікавить де вставлять на облік за місцем приписки че за місцем народження?
Я сирота хочу стати на квартирний облік,мене цікавить де ставляють на облік за місцем приписки чи за місцем народження?
Лучший ответ
Добрый день, Галина! На квартирный учет вас поставят по месту регистрации и проживания. Вы могли родиться где угодно, хоть за границей. Это не значит, что вас поставят там на очередь.
Спасибо за ответ!