Наслідки аварії - шукайте справедливість та компенсацію коштів
Мою маму збила машина на переході, у неї стрес вона дуже переживає, в наї 6-сть переломів. на судді нам сказали шоб ми собирали всі чеки, возили в санаторій. обвинуваченому дали год без прав,і якісь 5 тис. А намзбирати чекищо му купляли і по цим чекам дадуть відшкодування. Скажіть будьласка який смисел того шо вони мені вернуть мої витрачені кошти, де тут мораль. И якак мені з цього користь? ЛЮДИ ДОБРІ ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ БУДЬЛАСОЧКА РОЗІБРАТИСЯ! ДЯКУЮ!
Лучший ответ
Уважаемая Виктория,обратитесь по месту жительства к адвокату,он вам все подскажет.