Актуальная проблема - отсутствие прописки у моей жены и ее родных
Assalomu alekum. Mani ayolim prapiskaga olinmagan. Oyla qurganimizga 4 yil boʻldi. 2 ta farzandim bor. Hozirda onam kelinlarini prapiskaga olmayabtilar. Uy onamlani nomlarida. Man prapiskada turaman 1ta ukam bilan. Ayolimni uygaxam kirgʻizmayaptila. Nima qilsam boʻladi va prapiskaga kirgʻiza olamanmi
Лучший ответ
Зухриддин, хотинингиз уйга киритиб куйиш тугрисида судга даъво ариза билан мурожаат килсин.
Raxmat
Зарридин, что там случилось с Вашей женой Мания, 2 я детьми, домом мамы и пропиской? С кем Вы не виделись 4 года?