Чоловік розбив машину без страховки - як впоратися з наслідками?
Доброго дня чоловік розбив машину працює на підприємстві. Їхав в 3 годин ночі та заснув за кермом розбив фуру. Авто було не застраховане. Як вийти з цієї ситуації?
Лучший ответ
Якщо чоловік офіційно працевлаштований, то по закону він відповідає тільки в межах місячного розміру заробітної плати. Якщо з чоловіком підписували договір про повну матеріальну відповідальність, то тут потрібно більш детально розбиратись, оскільки можливо такий договір незаконний (наприклад, не з усіма професіями можна укладати такі договори).