Неподавала чоловіка два роки на аліменти чи маю право зараз стягнути всю суму.
Доброго дня.
За минулий час можна стягнути аліменти, лише при наявності доказів, що Ви заявляли вимогу, а він ухилявся та не платив аліменти.
Стаття 191 СКУ Час, з якого присуджуються аліменти на дитину
1. Аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову, а в разі подання заяви про видачу судового наказу - із дня подання такої заяви.
2. Аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв'язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за десять років.
Аліна зобовязання виникає із моменту подачи позову до суду. Зверниться до укр юриста щоб стягнути максимальні аліменти.