Право на відпустку при 24-річному трудовому стажі та трьох неповнолітніх дітях - деталі
Маю трудовий стаж 24 роки, на даній момент працюю офіційно 7 місяців, та маю трёх неповнолитніх дітей, чи маю я право на відпустку.
Лучший ответ
Здравствуйте, Лилия!
На первый отпуск Вы имеете право через 11 месяцев после трудоустройства. Ещё чуть-чуть потерпите и пойдёте в отпуск.
Удачи в разрешении Вашей проблемы! Спасибо за вопрос.