Следователь перевел дело о ДТП с ребенком в административное, несмотря на травмы жертвы. Почему?
Здравствуйте, Лариса.
Уголовная ответственность наступает, если причинены телесные повреждения средней тяжести.
Нужно обжаловать действия следователя следственному судье и требовать внести данные в ЕРДР и открыть уголовное производство.
Стаття 286 ККУ. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами
1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, -
карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Надо обжаловать действия следователя.