Мужу грозит статья Статья 407 ч 3 - добровольный призыв на службу обратится против него - каковы последствия?
С учетом того, что у него нет адвоката, приговор будет довольно суровым, скорее всего.
Здравствуйте, Марина.
Санкция статьи предусматривает до 5 лет лишения свободы.
Нужно нанимать адвоката в Украине, который будет защищать его в судебном процессе.
Стаття 407 ККУ. Самовільне залишення військової частини або місця служби
3. Самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин тривалістю понад один місяць, вчинене особами, зазначеними в частинах першій або другій цієї статті, -
караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.