Закрытие кредита и перепродаж - как я потеряла деньги и не знаю, что делать
Доброго дня, Аліна.
З кредитним боргом потрібно розбиратися, враховуючи всі обставини його отримання, і виходячи з вчинених Вами вже дій, проблеми з МФО і колекторами можна вирішити законними способами, і знизити так званий борг до розміру тіла кредиту (отриманої суми), або ж значно зменшити суму їх вимоги.
Вам потрібно направляти юридичні листи, запити, отримувати інформацію про закриття кредиту, такі дії необхідно вжити, щоб у Вас були докази у разі їх звернення до суду з вимогами про стягнення кредиту.
Требуйте договор переуступки прав требования. В случае подачи иска примените сроки исковой давности.