Сусіди поширили балкон і тепер порушують приватність моєї квартири - як знайти вихід з ситуації?
Сусіди поширили балкон, але тепер відчуваю страшенний дискомфорт так як їхні вікна балкона відкриваються на мою сторону спальної кімнати, також відчуваю дискомфорт тому як з їхнього вікна видно, що відбувається у моїй квартирі (у двох кімнатах).
Хочу знайти вихі з цієї ситуації, які маю права, адже жити в таких умова не можливо.
Куди мені звернутися за допомогою щоб дізнатися правомірність дій сусідів.
Дякую.
Лучший ответ
По-украински, а все понятно!
В данной ситуации Вам нужно обращаться в суд с иском о нарушении жилищных прав и норм градостроительства.
Только в судебном порядке и на основании правовых документов (без экспертизы) возможно восстановить прежнее состояние балкона.
Составление иска - платно.