Як повернути кошти які я оплатила комісії вашому сайті

Вопрос №18655383 из г. Кропивницкий
опубликован 16.08.2021, 22:35

Як повернути кошти які я оплатила комісії вашому сайті

Лучший ответ
Рекомендуется

Вітаємо!

На сайті 9111 ви нікому ніяких коммссій не платили.

Зверніться в поліцію для пошуку шахраїв, які викрав у вас гроші.

16.08.2021, 23:03

Як був в казанй ваш сайт повернення ПДВ.

16.08.2021, 23:09

Сайт 9111 ніякого ПДВ не повертає

16.08.2021, 23:19