Дитина отримала двійку за самостійну роботу з математики через відсутність лінійки.
Здравствуйте. На уроці оцінюються знання учня, а не абсолютна точність малювання прямих ліній. Такий підхід в оцінці, звичайно ж неприпустимий. Повинна була бути оцінена робота учня в повен обсязі.
Был урок матиматики, самостоятельная работа. Ребенок забыл достать линейку на урок. Задача начертить отрезок. Учитиль не позволил достать линейку из порфеля, и поставил 2.
Думаю вам потрібно звертатися до відділу освіти щоб такого вчителя не тільки покарали але і зробили перевірку наприклад провести відкритий урок для того щоб дізнатися його професійну придатність.
Думаю, вчитель запідозрив, що лінійка-російського виробництва і заборонив використовувати лінійку російського виробництва, щоб його не звинуватили у сепаратизмі.
Чи можу я устоновить за дитиной прослушку, без видома учителя.