Отец в России должен выплачивать алименты, но я не могу получить их из-за отсутствия имущества - история собаковладельца

Мен собик турмуш уртогимни алиментга бермокчиман, бир нафар вояга етмаган фарзандим бор. Боламнинг отаси хозирда Россия фукароси, ундан алимент ундириш кай тартибда булади, уни номига хеч кандай мол мулк йук.
Лучший ответ

Доброе утро,

Напишите свой вопрос на русском языке.

savolingizni rus tilida yozing