Каунас, 02.06.2023, 18:35

United Nations Vacation Authority Assists Galina Orlova in Husband's Medical Emergency

Вопрос №20535806 из г. Каунас
опубликован 02.06.2023, 18:35
United Nations Vacation Authority чт, 1 июн., 14:05 (1 день назад) кому: мне Good day Mrs. Galina Orlova, Hope this message finds you and your family well. Mrs. Galina Orlova the vacation authority is responsible for all the issues that concern your husband current situation, The vacation authority is here to help you and your husband. This procedure are compulsory so the signing of your husband departure documents will be done. Mrs. Galina Orlova the certificates of insurance is must certificate that is needed, The vacation authority hereby advise you and your husband doctor Jeffrey Miller Bradley to do all you can to make the payment of the €300 so the agent will proceed with the preparation of your husband certificate of insurance. Mrs. Galina Orlova you have limited time to get all this done so your husband doctor Jeffrey Miller Bradley will be among the doctors that will leaving Yemen in the next couple of weeks. Hope the content of this message is well understood, Your urgent response is highly appreciated.
Лучший ответ
Рекомендуется

В чем Ваш вопрос к юристам?

02.06.2023, 18:37

Хочу знать, Этот адрес электронной почты действительно принадлежит отделу отпусков ООН?

02.06.2023, 18:46

Какой Адрес? В вашем вопросе Вы не указываете адрес. Только текст.

02.06.2023, 18:57