Питання про право на підйомні для вчителя, який почав працювати після закінчення університету та поступив на магістратуру у селищній школі з 1 вересня.
Закон Украины "О занятости населения":
Стаття 28. Державна підтримка молодих працівників, залучених до роботи в селах і селищах
1. З метою залучення до роботи за відповідною професією (спеціальністю) в селах і селищах молодому працівнику, який уклав трудовий договір на строк не менш як три роки з підприємствами, установами та організаціями, що розташовані у таких населених пунктах, надається житло на строк його роботи та одноразова адресна допомога у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів Державного бюджету України у порядку та за переліком професій (спеціальностей), затверджених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо молодий працівник пропрацює в такому населеному пункті не менше десяти років, житло передається йому у власність.
По сему Вы имеете право на так называемые подъёмные в размере 1147,00 грн. (минимальная заработная плата в Украине) х 10 = 11479 грн.