Я працюю вчителем. Чи можу я піти у безкоштовну відпустку по догляду за пристарілою Людиною із збереженням місця роботи.

Я працюю вчителем. Чи можу я піти у безкоштовну відпустку по догляду за пристарілою людиною із збереженням місця роботи.

Лучший ответ

У відпустку Ви можете піти, за свій рахунок але на певний строк. Нададуть на 2 роки, наприклад, будь-ласка, але якщо Ви маєте на увазі, щось накшталт відпустки по догляду за дитиною, то це не передбачено.