Яку позовну заяву слід подати щоб зняти колишнього чоловіка з реєстрації місця проживання в 1-кімнатній квартирі, яку куплено під час шлюбу, і
Підскажіть яку позовну заяву слід подати в суд щоб зняти з реєстрації місця проживання колишнього чоловіка з 1-кімн квартири, купленої під час шлюбу, є малолітня дитина.
Лучший ответ
Позовна заява про позбавлення права користування жилим приміщенням та зняття з реєстрації місця проживання. Але попереджаю, якщо колишній чоловік є володарем хоча б невеликої частки квартири - Ваша спроба буде марною.
Дуже Дякую за відповідь. Право власності оформлене на мене, квартира куплена в кредит за кошти моїх батьків. можливо спробувати виписати через суд за ст. 405 ЦКУ