Влияет ли взятие кредита женой на раздел имущества при разводе?

Если жена взяла кредит из моей кредитной карточки, я незнал, и подает на розвод, это будет щитаться как суспильно нажитое имущество и дилитися пополам?

Лучший ответ

Будет.

ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

21.12.2007 N 11

Про практику застосування судами

законодавства при розгляді справ

про право на шлюб, розірвання шлюбу,

визнання його недійсним

та поділ спільного майна подружжя

24. До складу майна, що підлягає поділу включається загальне

майно подружжя, наявне у нього на час розгляду справи, та те, що

знаходиться у третіх осіб. При поділі майна враховуються також

борги подружжя та правовідносини за зобов'язаннями, що виникли в

інтересах сім'ї (ч. 4 ст. 65 СК)

Спасибо за ответ!