Ответственность за долги в квартире с двумя собственниками - на кого оформлен счёт или оба собственника?
Оба собственника.
Стаття 360 ЦКУ. Утримання майна, що є у спільній частковій власності
1. Співвласник відповідно до своєї частки у праві спільної часткової власності зобов'язаний брати участь у витратах на управління, утримання та збереження спільного майна, у сплаті податків, зборів (обов'язкових платежів), а також нести відповідальність перед третіми особами за зобов'язаннями, пов'язаними із спільним майном.
Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, [...]
Верховний Суд; Постанова від 21.12.2007 № 11
24. До складу майна, що підлягає поділу включається загальне
майно подружжя, наявне у нього на час розгляду справи, та те, що
знаходиться у третіх осіб. При поділі майна враховуються також
борги подружжя та правовідносини за зобов'язаннями, що виникли в
інтересах сім'ї (ч. 4 ст. 65 СК)