Спор о разделе имущества при разводе - Жена требует 2/3 квартиры после сделанного ремонта
2/3 - однозначно нет. Максимум 1/2, если признают имущество общим, и то зависит от того, что за ремонт был, шансов мало. Факт наличия ребенка, не является основанием для увеличения доли.
Стаття 62 СКУ Виникнення права спільної сумісної власності
подружжя на майно, що належало дружині,
чоловікові
1. Якщо майно дружини, чоловіка за час шлюбу істотно
збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи
грошових затрат або затрат другого з подружжя, воно у разі спору
може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної
сумісної власності подружжя.
2. Якщо один із подружжя своєю працею і (або) коштами брав
участь в утриманні майна, належного другому з подружжя, в
управлінні цим майном чи догляді за ним, то дохід (приплід,
дивіденди), одержаний від цього майна, у разі спору за рішенням
суду може бути визнаний об'єктом права спільної сумісної власності
подружжя.