Оформление наследства - получены 20 ответов из 30, нужно ли ждать остальные 10?
Елена, можете оформить наследство, если родство с мамой Вы доказали, или же пусть нотариус дает Вам отказ в принятии наследства, тогда Вы сможете обратится в суд и признать право собственности на наследство. Можно еще с жалобой на нотариуса обратится в Управление юстицией.
Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України
Мін'юст України; Наказ, Порядок від 22.02.2012 № 296/5
4.2. Доказом родинних та інших відносин спадкоємців зі спадкодавцем є: свідоцтва органів реєстрації актів цивільного стану, повний витяг з реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису, копії актових записів, копії рішень суду, що набрали законної сили, про встановлення факту родинних та інших відносин.