Как помочь девочке из группы ВКонтакте? Просьба о содействии и советы
О чем суд не понятно и какие исковые требования предъявляет мать?
Можно лишить ее родительских прав, только по иску лиц, предусмотренных в ст.165 СКУ.
Стаття 165. Особи, які мають право звернутися з позовом до суду про позбавлення батьківських прав
1. Право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім'ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров'я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років.