ЖЕК сдает помещение под офис, он должен сделать ремонт или арендатор. Где можно найти документы если это должен Жек?
Ситуация такая:
В момент заключения договора - это предмет договоренности сторон.
В период, когда договор уже заключен, общее правило такое: капитальный ремонт - делает арендодатель, текущий ремонт - арендатор.
ст. 776 Гражданского кодекса, ст. 18-1 Закона "Об аренде государственного и коммунального имущества"
Стаття 18-1. Ремонт об'єкта оренди
1. Поточний ремонт майна, переданого в оренду, проводиться
орендарем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором.
2. Капітальний ремонт майна, переданого в оренду, проводиться
орендодавцем або іншим балансоутримувачем цього майна за його
рахунок, якщо інше не встановлено договором.
3. Якщо орендодавець або інший балансоутримувач майна,
переданого в оренду, не здійснив капітального ремонту майна і це
перешкоджає його використанню відповідно до призначення та умов
договору, орендар має право:
відремонтувати майно, зарахувавши вартість ремонту в рахунок
орендної плати, або вимагати відшкодування вартості ремонту;
вимагати розірвання договору та відшкодування збитків.
И уточните пожалуйста полномочия ЖЕКа на заключение договора аренды.
Обычно ЖЕК выступает только балансосодержателем, и не имеет прав арендодателя и прав на передачу в аренду коммунального имущества.