Составление заявления о пропаже взрослого родного брата и необходимые документы для судебного разбирательства
Фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування. (ч.1 ст.41 ГК Украины)
Фізична особа може бути оголошена судом померлою, якщо у місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування протягом трьох років, а якщо вона пропала безвісти за обставин, що загрожували їй смертю або дають підставу припускати її загибель від певного нещасного випадку, - протягом шести місяців, а за можливості вважати фізичну особу загиблою від певного нещасного випадку або інших обставин внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру - протягом одного місяця після завершення роботи спеціальної комісії, утвореної внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. (ч.1 ст.46 ГК Украины)
Необходимы документ, подтверждающие безуспешный розыск лица, а также ваше обоснование, зачем Вам нужно признавать лицо безвестно отсутствующим или объявлять его умершим.