Обязательства при продаже квартиры с детьми и связь с опекунским советом
отчуждение недвижимости, в которой зарегистрированы н/л дети, возможно только с согласия органа опеки и попечительства. Так что связывайтесь с ним.
Если дети только прописаны, тогда согласие органов опеки и попечительства не требуется.Выделить доли имеете право, но не обязательно.
Айсылу Аслямовна, НЕ права.
Дозвіл на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина надається районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим органом міської, районної в місті ради за поданням служби у справах дітей після проведення зазначеною службою перевірки документів за місцем знаходження майна протягом одного місяця з дня надходження заяви на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини лише у разі гарантування збереження її права на житло і оформляється рішенням, витяг з якого видається заявникам службою у справах дітей. Для здійснення правочинів щодо нерухомого майна дитини батьки, опікуни або піклувальники подають службі у справах дітей документи, зазначені у пункті 66 цього Порядку. Служба у справах дітей розглядає протягом 10 робочих днів подані документи та з'ясовує наявність (відсутність) обставин, що можуть бути підставою для відмови у наданні дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини.
zakon1.rada.gov.uaп/print1368684960190660
...Дозвіл на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким має дитина....