Может ли бывший муж отказаться от выплаты алиментов ради покупки телефона одному из детей?
Бывший муж заявил мне, что в следующем месяце не выплатит алименты на двоих детей, так как он решил одному из них купить телефон. Имеет ли он право так поступить?
Нет, если есть решение суда, тогда это будет задолженностью.
Что касается приобретения телефона - это дополнительные расходы на развитие ребенка.
Стаття 185 СКУ. Участь батьків у додаткових витратах на дитину
1. Той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).
2. Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення.
Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.
Нет не имеет это будет задолженность.