Стоимость искового заявления и время развода для урегулирования вопроса о режиме общения с ребенком

Сколько стоит исковое заявление или сопровождение развода, если в иске я хочу урегулировать вопрос о времени, когда я могу видеть ребенка? И сколько примерно времени занимает этот процесс (с точностью до месяца)
Лучший ответ

Добрый день. Вопрос оплаты у каждого юриста сугубо индивидуальный. Разрешение судом спора об определении способа участия в воспитании ребенка, места и времени общения с ним регулируется єтой статьей Семейного Кодекса Украины

Стаття 159. Вирішення судом спору щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї

1. Якщо той із батьків, з ким проживає дитина, чинить перешкоди тому з батьків, хто проживає окремо, у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, зокрема якщо він ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, другий із батьків має право звернутися до суду з позовом про усунення цих перешкод.

2. Суд визначає способи участі одного з батьків у вихованні дитини (періодичні чи систематичні побачення, можливість спільного відпочинку, відвідування дитиною місця його проживання тощо), місце та час їхнього спілкування.

{Абзац перший частини другої статті 159 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1397-VI від 21.05.2009}

В окремих випадках, якщо це викликано інтересами дитини, суд може обумовити побачення з дитиною присутністю іншої особи.

Під час вирішення спору щодо участі одного з батьків у вихованні дитини береться до уваги ставлення батьків до виконання своїх обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення, в тому числі стан психічного здоров'я одного з батьків, зловживання ним алкогольними напоями або наркотичними засобами.

3. За заявою заінтересованої сторони суд може зупинити виконання рішення органу опіки та піклування до вирішення спору.

4. У разі ухилення від виконання рішення суду особою, з якою проживає дитина, суд за заявою того з батьків, хто проживає окремо, може передати дитину для проживання з ним.

5. Особа, яка ухиляється від виконання рішення суду, зобов'язана відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, завдану тому з батьків, хто проживає окремо від дитини.

Таким образом, исходя из смысла ст.159 СК Украины, а именно части первой, обязательным для обращения в суд по такому вопросу должно быть воспрепятствование общению одним из родителей. в частности невыполнение решения органа опеки и попечительства. Таким образом, необходимо подобное решение, для получения которого необходимо обращаться в орган. В общем, есть много нюансов, которые в один абзац не поместить.

Спасибо за ответ!