Муж получил расчет 31 января 2014 г.Расчетные не выданы, говорят, что на предприятии нет денег, куда обращаться.

Муж получил рассчет 31 января 2014 г.Расчетные не выданы, говорят, что на предприятии нет денег, куда обращаться.

Лучший ответ

Лариса, вам необходимо обращаться в суд с соответствующим иском.

Если необходима помощь в составлении иска, пишите, составим.

Спасибо за ответ!Да мне нужна помощь в составлении иска

Лариса, все расчеты должны быть проведены в день увольнения, если работодатель не выплатил все причитающиеся суммы, можно их не только через суд взыскать, но еще и компенсацию требовать за весь период задержки выплат.

Стаття 116 КЗпП Строки розрахунку при звільненні

При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану ним суму.

Стаття 117. Відповідальність за затримку розрахунку при звільненні

В разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

При наявності спору про розміри належних звільненому працівникові сум власник або уповноважений ним орган повинен сплатити зазначене в цій статті відшкодування в тому разі, коли спір вирішено на користь працівника. Якщо спір вирішено на користь працівника частково, то розмір відшкодування за час затримки визначає орган, який виносить рішення по суті спору.