По алиментам задолженность как получить рассрочку?
В судебном порядке, если на то будут основания, предусмотренные ст.
Стаття 197. Встановлення строку сплати заборгованості. Звільнення від сплати заборгованості за аліментами
1. З урахуванням матеріального та сімейного стану платника аліментів суд може відстрочити або розстрочити сплату заборгованості за аліментами.
2. За позовом платника аліментів суд може повністю або частково звільнити його від сплати заборгованості за аліментами, якщо вона виникла у зв'язку з його тяжкою хворобою або іншою обставиною, що має істотне значення.
3. Суд може звільнити платника аліментів від сплати заборгованості, якщо буде встановлено, що вона виникла внаслідок непред'явлення без поважної причини виконавчого листа до виконання особою, на користь якої присуджено аліменти.
Дмитрий,напишите заявление об отсрочке или рассрочке исполнения решения суда. В соответствии со статьей 203 Гражданского процессуального кодекса РФ Вы можете изменить способ и порядок исполнения решения суда.
Если необходима помощь в составлении иска, пишите на ук. ниже эл. адрес. высылайте решение суда по алиментам, все составим, опыт и практика по таким делам имеется.