Как поступить, если у тебя нет родительских прав и тебя призвали на военную службу по адресу, который указывался при выпеске?

Я сирота (лишенный родительских прав), не имею прописки (пока) мне пришла повестка на адрес который я указывал при выпеске! Как быть и что делать?

Лучший ответ

Військовий комісар при необхідності буде відправляти повістки заказним листом з зобов"язання підписати їх отримуючою стороною, але в іншому випадку якщо вдасться не отримувати повістки, то в даному випадку суб"єктивна сторона злочину відсутня, так як призовник не з"явився на призовний пункт у звязку з тим, що скажімо, своєчасно не отримів повістку, Кримінальна відповідальність виключається.

Але треба знати, що призвати вас можуть до 25 років. Не будете з"являтися подадуть в розшук.

Так що думайте. Скриватися Вам чи прийти до воєнкомату та самому про все дізнатися, щому викликали--- призивають? чи просто перевіряють!!!!

Спасибо за ответ!