Какая сумма алиментов на двоих детей.? отец детей безработный. Возраст детей 20 лет (учиться в университете) и 15 лет (школа)
Размер алиментов определяет суд, в данном случае алименты будут назначены в твердой сумме, суд при назначении алиментов учитывает все обстоятельства ст.182 СКУ. При правильной аргументации сумму можно как увеличить так и уменьшить.
Стаття 184. Визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі
1. Якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.
2. Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.
Стаття 182. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів
1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:
1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;
4) інші обставини, що мають істотне значення.