Могут посадить в тюрьму если долг алиментов составляет 18000 гривен.
Могут посадить в тюрму если долг алиментов составляет 18000 гривен.
Не посадят, тюрем в Украине нет, будет условно, с испытательным сроком от 1 до 3-х лет, а вот имущество взыскать, пеню по алиментам за весь период задолженности - могут.
А можно и размер долга уменьшить, или просить суд освободить от уплаты по ст.197 СКУ, если на то будут основания.
Стаття 197. Встановлення строку сплати заборгованості. Звільнення від сплати заборгованості за аліментами
1. З урахуванням матеріального та сімейного стану платника аліментів суд може відстрочити або розстрочити сплату заборгованості за аліментами.
2. За позовом платника аліментів суд може повністю або частково звільнити його від сплати заборгованості за аліментами, якщо вона виникла у зв'язку з його тяжкою хворобою або іншою обставиною, що має істотне значення.
3. Суд може звільнити платника аліментів від сплати заборгованості, якщо буде встановлено, що вона виникла внаслідок непред'явлення без поважної причини виконавчого листа до виконання особою, на користь якої присуджено аліменти.
Могут. Ищите деньги. Посадить за уклонение по уплате абсолютноалиментов реально.