Доказать отцовство. Для отца. Чтоб можно было видеться с детьми в любое время. Мать против.
Не имеет смысла сейчас затевать процесс об установлении порядка и способов общения с ребенком, если у Вас отцовство не установлено, Вам следует обратится с иском о признании отцовства.
Стаття 128. Визнання батьківства за рішенням суду
1. За відсутності заяви, право на подання якої встановлено статтею 126 цього Кодексу, батьківство щодо дитини може бути визнане за рішенням суду.
2. Підставою для визнання батьківства є будь-які відомості, що засвідчують походження дитини від певної особи, зібрані відповідно до Цивільного процесуального кодексу України.
3. Позов про визнання батьківства може бути пред'явлений матір'ю, опікуном, піклувальником дитини, особою, яка утримує та виховує дитину, а також самою дитиною, яка досягла повноліття.
Позов про визнання батьківства може бути пред'явлений особою, яка вважає себе батьком дитини.
4. Позов про визнання батьківства приймається судом, якщо запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень вчинено відповідно до частини першої статті 135 цього Кодексу.
обратитесь в суд с исковым заявлением об установлении отцовства, но придется делать экспертизы ДНК
Уважаемый Виталий Валерьевич! Установить отцовство, даже в судебном порядке, еще не есть получить возможность общаться с детьми. Вам придется предъявлять иск об определении порядка общения с детьми. В суде будет принимать участие не только мать детей, но и орган опеки и попечительства. По практике суды предоставляют возможность видеть детей отцам самое минимальное 1 час в неделю. Рекомендую обратиться к адвокату.