Загадочный пакет – полимерный материал зеленого цвета, содержащий наркотическое вещество каннабис
(було вылучено пакет з полимерного з полiмерного материалутз висохлою та подрибленною речовиною рослинного походження зеленого кольору, яка згидно висновку экспертизи наркотичних засобив. Масса канабису у перерахунку на суху речовину становить 13,6 гр.) что за это будет.
Стаття 309. Незаконне виробництво, виготовлення,
придбання, зберігання, перевезення чи
пересилання наркотичних засобів,
психотропних речовин або їх аналогів
без мети збуту
1. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання,
зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів,
психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту -
караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до
двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням
волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий
строк.