Кто является законным представителем инвалидов

Кто является законным представителем ребенка-инвалида? Является ли мать законным представителем?
Лучший ответ

Стаття 39 ЦПК Законні представники

1. Права, свободи та інтереси малолітніх осіб віком до чотирнадцяти років, а також недієздатних фізичних осіб захищають у суді відповідно їхні батьки, усиновлювачі, опікуни чи інші особи, визначені законом.

2. Права, свободи та інтереси неповнолітніх осіб віком від чотирнадцяти до вісімнадцяти років, а також осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, можуть захищати у суді відповідно їхні батьки, усиновлювачі, піклувальники чи інші особи, визначені законом. Суд може залучити до участі в таких справах неповнолітню особу чи особу, цивільна дієздатність якої обмежена.

3. Права, свободи та інтереси особи, яка визнана безвісно відсутньою, захищає опікун, призначений для опіки над її майном.

4. Права, свободи та інтереси спадкоємців особи, яка померла або оголошена померлою, якщо спадщина ще ніким не прийнята, захищає виконавець заповіту або інша особа, яка вживає заходів щодо охорони спадкового майна.

5. Законні представники можуть доручати ведення справи в суді іншим особам.

Спасибо за ответ!

Родители конечно, вы и являетесь

Спасибо за ответ!но судья сказала,что мать почему-то не является законным представителем и отправила платить судебный сбор,хотя я,как законный представитель ребенка-инвалида,имею право быть освобождена от уплаты.Что делать,оформлять жалобу на судью или ходатайство о возврате на первом заседании?