Как юридически оформить договор на содержание жены и ребенка, чтобы обеспечить их финансовую поддержку до достижения ребенком совершеннолетия?
Да, Вы можете оформить договор у нотариуса до достижения ребенком 18 лет, обратитесь к нотариусу.
Стаття 189. Договір між батьками про сплату аліментів на дитину
1. Батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначити розмір та строки виплати. Умови договору не можуть порушувати права дитини, які встановлені цим Кодексом.
Договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується.
2. У разі невиконання одним із батьків свого обов'язку за договором аліменти з нього можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.