Что будет если меня не било дома а приносили повестку и не вручили я не служил а вызывают мне 36 лет.
Юридическая ответственность за уклонение от исполнения воинской обязанности предусмотрена законом. Неполучение мобилизационной повестки в связи с отсутствием адресата по месту жительства - не является правонарушением.
* Про військовий обов'язок і військову службу Закон України від 25.03.1992 № 2232-XII
* Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Закон України від 21.10.1993 № 3543-XII
* Про затвердження Указу Президента України "Про часткову мобілізацію" Закон України від 22.07.2014 № 1595-VII
* Про часткову мобілізацію Указ Президента України від 21.07.2014 № 607/2014
* Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України Міноборони України; Наказ, Положення, Перелік, Розклад, Форма типового документа, Висновок, Картка, Акт, Свідоцтво, Протокол від 14.08.2008 № 402