Я военнообязанный. Вопрос: Смогу ли я проехать границу, и не отправят меня на границе служить?
Я военообязаный. Вопрос: Смогу ли я проехать границу, и не отправят меня на границе служить?
Сможете, запрета на выезд нет.
За неявку у військкомат за повісткою ухильників загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 85 до 119 грн., за порушення законодавства про мобілізацію передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 51 грн., за умисне знищення приписного свідоцтва або військового квитка - штраф у розмірі від 17 до 51 грн.
Стаття 336 Кримінальний кодекс України.
Ухилення від призову за мобілізацією
Ухилення від призову за мобілізацією - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.