Предыдущий арендатор требует компенсацию за ремонт - что делать?
Бывший арендатор обязан уладить этот вопрос с арендодателем согласно договору аренды.
Стаття 776. Ремонт речі, переданої у найм
1. Поточний ремонт речі, переданої у найм, провадиться наймачем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором або законом.
2. Капітальний ремонт речі, переданої у найм, провадиться наймодавцем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором або законом.
Капітальний ремонт провадиться у строк, встановлений договором. Якщо строк не встановлений договором або ремонт викликаний невідкладною потребою, капітальний ремонт має бути проведений у розумний строк.
3. Якщо наймодавець не провів капітального ремонту речі, що перешкоджає її використанню відповідно до призначення та умов договору, наймач має право:
1) відремонтувати річ, зарахувавши вартість ремонту в рахунок плати за користування річчю, або вимагати відшкодування вартості ремонту;
2) вимагати розірвання договору та відшкодування збитків.
Значит мне посылать бывшего арендатора к арендодателю,и пусть решают вопрос.мотивируя это тем,что у них был договор подписанный и пусть решают по нему.а,еще вспомнил,возможно бывший арендатор не совсем хорошо выехал из помещения,т.к. данная площадь/магазин/помещение была опечатана.значит наверняка могли быть какие то казусы с его стороны(просто сейчас арендатор за границей и с ним связи нет).
Абсолютно верно. Не давайте бывшему арендатору производить демонтаж чего-либо без согласия арендатора, потом что в противном случае спрос будет с Вас.