Киев, 17.10.2014, 17:25

Конфликт с регистрацией - муж желает прописать, матери против. Как решить ситуацию в Киеве?

Вопрос №5143902 из г. Киев
опубликован 17.10.2014, 17:25
Муж хочет прописать меня в доме где живет с матерью, которая является владельцем дома и против моей регистрации в ее доме. Как быть? Киев.
Лучший ответ
Рекомендуется

Никак. Она - владелец жилья, и это ее решение.

17.10.2014, 17:30

а если она психически больной человек, проходит стационарное лечение каждый год в псих диспансере?

17.10.2014, 17:32

пока она не признана недееспособной в судебном порядке - э то не имеет значения.

17.10.2014, 17:43

а что нужно для признания человека не дееспособным?

17.10.2014, 17:51

Стаття 39. Визнання фізичної особи недієздатною

1. Фізична особа може бути визнана судом недієздатною, якщо вона внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними.

2. Порядок визнання фізичної особи недієздатною встановлюється Цивільним процесуальним кодексом України.

3. Якщо суд відмовить у задоволенні заяви про визнання особи недієздатною і буде встановлено, що вимога була заявлена недобросовісно без достатньої для цього підстави, фізична особа, якій такими діями було завдано моральної шкоди, має право вимагати від заявника її відшкодування.

17.10.2014, 17:59