Новосибирск, 02.11.2014, 20:38

Проблемы с пропиской в паспорте - хотела восстановить, но столкнулась с фальшивой пропиской и необоснованным штрафом

Вопрос №5276431 из г. Новосибирск
опубликован 02.11.2014, 20:38
У меня паспорте прописка поставыл сам бывший начальник уфмс кировском районе я потеряла паспорт хотела восстановит паспор мне сказали у меня прописка фаршивий штарф 2000 руб это провилно.
Лучший ответ
Рекомендуется

Аввалом бор катта рахмат маълумотлар учун прократура хам хеч бир натижа бермаяпти мен ва боларим гр рассия 29 сентябр куни иш билан паспортний столга боргандик уша ерда сумкамни йокотиб келдти сумкада 130 мин руб нексия машинани документи ва мени иккала паспортим болларимни доументи полисларимиз борки документни йукотдим милицияга уша куни бори арз килдим менга милициядан когоз беришди мени ишим епилгани тугрисида мен прократурага арз килдим у ердан хам хеч кандай натижа йук бу ишга кандай совет берасиз

02.11.2014, 22:02

Тушунарли... Унакада сотга мурожаат килинг. Штраф тугрисида постановлениега карши арз ёзиб сотга юборинг. Натижаси хам булади

02.11.2014, 22:25

вполне возможно,по этому начальник и бывший

02.11.2014, 20:39

такая штраф есть

02.11.2014, 20:45

Диля, если Вы как положено регистрацию делали в УФМС - наложение штрафа неправомерно! Жалуйтесь в прокуратуру и в суд! Как я понял, Вам немного сложно общаться по-Русски. Можете задавать вопросы на родном языке, если Вы с Узбекистана, Казахстана или Кыргызстана - пойму

02.11.2014, 20:49

мен киргизстонни узбегиман 500 штраф туладим яна 2000 руб штраф тулайсан деяпти пропискага ундан олдинги началник куйиб берган ага*р уша адрес булмаса кандай килиб пропискага куйиб берган бош рулда узлари уйнаяпти менга кандай савет берасиз

02.11.2014, 20:57

Прокурагурага мурожаат этишингиз керак шикоят билан

02.11.2014, 21:10

Аввалом бор катта рахмат маълумотлар учун прократура хам хеч бир натижа бермаяпти мен ва боларим гр рассия 29 сентябр куни иш билан паспортний столга боргандик уша ерда сумкамни йокотиб келдти сумкада 130 мин руб нексия машинани документи ва мени иккала паспортим болларимни доументи полисларимиз борки документни йукотдим милицияга уша куни бори арз килдим менга милициядан когоз беришди мени ишим епилгани тугрисида мен прократурага арз килдим у ердан хам хеч кандай натижа йук бу ишга кандай совет берасиз

02.11.2014, 22:02

Тушунарли... Унакада сотга мурожаат килинг. Штраф тугрисида постановлениега карши арз ёзиб сотга юборинг. Натижаси хам булади

02.11.2014, 22:25