Скажите если брала кредит, уехала работать за границу и не платила. А 25 числа вызвали в суд что делать?
Якщо можете зявитись то зявляєтесь. Не можете зявитись є варіант уповноважити когось. Чи в чому питання?
в суд приехать немогу, так как живу далеко!!!и прийти никто не может. Сказали до 28 оплатить долг а то поставят в чёрный список.и не выпустят за границу а мне нужно ехать работать в Польшу! Помогите пожалста
Заборонити виїзд можуть але лише за рішенням суду, а без Вашої участі отримати таке рішення можуть не раніше 3 міс. Направте представника з метою затягування процесу або ж направте клопотання від свого імені про перенесення справи у звязку з неможливістю зявитись. Виграєте час, поїдете, заробите кошти. погасити. знімите заборону, якщо така буде.