Заявление на алименты - процедура, необходимые документы и рассчитываемая сумма для одного ребенка
свидетельство о браке не нужно. Справку о зарплате отца ребенка Вам не дадут.
По законодательству Украины размер алиментов определяет суд и фиксированного в законе размера нет.
Стаття 182 СКУ. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів
1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:
1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;
4) інші обставини, що мають істотне значення.
2. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених статтею 184 цього Кодексу.
Можно. Свидетельство о браке. Свидетельство о рождении ребенка. Справка о зарплате супруга. Основания взыскания алиментов. На 1 ребенка - 25% от суммы з/п.